Lokal użytkowy Łuków, Kozia

Dodane: Piątek, 22 Maj, 2026  20:19
655 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Biura i lokale / Sprzedaż
  • Przeznaczenie:Handel i Usługi
  • Powierzchnia:163 m2
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 163,5 m położoną w ścisłym centrum miasta przy ul. Koziej w Łukowie.
Jest to trzykondygnacyjny murowany budynek w zabudowie szeregowej, co czyni go wyjątkowo uniwersalną propozycją zarówno dla inwestora, jak i przedsiębiorcy szukającego miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej z możliwością zamieszkania na miejscu.

Nieruchomość wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem oraz trzema niezależnymi wejściami bezpośrednio z chodnika do każdej kondygnacji, co znacząco zwiększa możliwości jej wykorzystania - zarówno pod jedną działalność, jak i podział na dwa lub trzy niezależne lokale.
Budynek został solidnie wykonany z cegły ceramicznej i ocieplony styropianem, posiada okna i drzwi zewnętrzne PCV, zainstalowaną klimatyzacje, piec gazowy oraz jest też strych z możliwością adaptacji.

Rozkład pomieszczeń daje szerokie możliwości aranżacji i dostosowania pod konkretny biznes.
Podpiwniczenie (52,7 m) - dawniej funkcjonowało jako bar, co oznacza możliwość powrotu do tej funkcji lub adaptacji na klimatyczną przestrzeń usługową, showroom, pracownię czy studio.
Obecnie pełni funkcję magazynową: jest to jedno duże i wysokie pomieszczenie + hol i wc.
Parter (55,8 m) to przestrzeń podzielona na dwa pomieszczenia, łazienkę z zapleczem socjalnym. Wcześniej funkcjonował tu fryzjer. Idealna pod działalność wymagającą bezpośredniego kontaktu z klientem i dobrej ekspozycji.
Piętro (55 m) to obecnie część biurowa - dwa ustawne pomieszczenia, w tym jedno z balkonem, oddzielna kuchnia oraz łazienka pozwalają na komfortowe użytkowanie.

Wnętrza wymagają w części remontu lub odświeżenia, co pozwala nowemu właścicielowi dostosować standard i układ dokładnie pod własne potrzeby biznesowe lub inwestycyjne.

Nieruchomość usytuowana jest na działce (nr 8562/4) o powierzchni 172 m, która została ogrodzona i wyłożona kostką brukową, co zapewnia wygodę użytkowania z miejscem na parking i ogródek.

Do budynku doprowadzone są wszystkie kluczowe media: woda, prąd, kanalizacja miejska, gaz oraz światłowód.

Ogromnym atutem jest lokalizacja - centrum miasta z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty usługowe, gastronomia, sąd, banki, urząd miasta, poczta, przychodnie oraz tereny zielone, takie jak skwer i park miejski.

To miejsce generuje stały ruch pieszy i zapewnia świetną widoczność, mimo położenia przy spokojniejszej, brukowanej ulicy odchodzącej od głównej arterii miasta.
Dodatkowo bardzo dobra dostępność komunikacji miejskiej zwiększa komfort dla klientów i pracowników.

Posesja o wyjątkowo szerokim spektrum zastosowań. Doskonale sprawdzi się jako siedziba firmy z zapleczem mieszkalnym, co znacząco obniża koszty prowadzenia działalności, ale również jako inwestycja pod wynajem - zarówno długoterminowy, jak i podział na kilka niezależnych lokali usługowych. Lokal idealnie nadaje się na kancelarię prawną lub notarialną, biuro rachunkowe, gabinety lekarskie lub terapeutyczne, salon kosmetyczny czy fryzjerski, butik, kawiarnię lub niewielką gastronomię.
Ciekawą opcją jest także stworzenie nowoczesnego studia treningu personalnego, szkoły językowej, showroomu lub pracowni kreatywnej. Lokalizacja i układ budynku zdecydowanie sprzyjają tego typu działalnościom.

Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą, pozostaje we władaniu jednego właściciela i jest wolna od obciążeń, co gwarantuje bezpieczną i sprawną transakcję.
To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z realnym potencjałem dochodowym, możliwościami adaptacji i świetną lokalizacją w centrum rozwiniętego miasta powiatowego.
Tego typu oferty pojawiają się rzadko na rynku lokalnym, wiec nie zwlekaj z decyzją.

Sprzedam także w dobrej cenie wyposażenie widoczne na zdjęciach: meble biurowe, sprzęt komputerowy oraz drukarki.

Chętnie udzielę dodatkowych informacji i pokażę nieruchomość na miejscu, aby w pełni zaprezentować jej potencjał.
Kontakt: 667 - pokaż numer telefonu - lub 788 - pokaż numer telefonu -
Cena: 655.000 zł ( to tylko ok. 4000 zł za 1m2) do negocjacji.

DANE KONTAKTOWE:
Eden
667 - pokaż numer telefonu -
@
nieruchomoscieden.pl

Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Treść ogłoszenia oparta na informacjach podanych przez właściciela nieruchomości, może ulec zmianom.

______________________________________
Firma EDEN oferuje dodatkowo:

- Zarządzanie nieruchomościami
- Wycenę nieruchomości opinie i ekspertyzy
- Usługi marketingowe, menadżerskie
- Bezpłatne doradztwo kredytowe
____________________________________

Agencja Nieruchomości EDEN
Ławki 14A
21-400 Łuków
Adres biura: ul. Wyszyńskiego 5, Łuków

Tel: 667 - pokaż numer telefonu -
Tel: 788 - pokaż numer telefonu -

e-mail: @
www.nieruchomoscieden.pl

Nr licencji zawodowej pośrednika: 17610

Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów oraz wszelkich informacji znajdujących się w ogłoszeniu dozwolone tylko za pisemną zgodą Biura Nieruchomości Paweł Bielecki EDEN w Łukowie.

Numer oferty: 1235
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Łuków
Kategoria: Nieruchomości » Biura i lokale » Sprzedaż
Cena: od 557000 zł do 753500 zł Powierzchnia : od 139 m2 do 187 m2

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Eden
Konto firmowe
Na Lento.pl od 11 mar 2013

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków